UNIVERZITA DOKORÁN

UNIZA prichádza s novinkou!

Podujatie Univerzita dokorán ťa prenesie do sveta vedy a techniky. Uvidíš technologické novinky, na ktorých pracujú aj naši študenti. Zabavíš sa pri skvelej hudbe a zaujímavých atrakciách. Zasúťažíš si pri objavovaní špičkovo zariadených labákov. Tak neváhaj a príď sa pozrieť na jednu z top univerzít na Slovensku.

Atrakcie sú pripravené pre malých aj veľkých. Určite ťa zaujme Crash test – simulácia dopravnej nehody a záchrannej akcie. Ak si odvážny, výťah balónom ti umožní vidieť campus z inej perspektívy. Planetárium ťa prenesie rovno do vesmíru. Ani deti sa nudiť nebudú – môžu sa vyskákať v nafukovacích hradoch či zabaviť pri maľovaní na tvár, zahrať rôzne hry a všeličo iné. A bude aj tombola a pokladovka.

Zabavia ťa:
KALI | POLEMIC | LINA MAYER