Rozhodnutie dekana!

R O Z H O D N U T I E    d e k a n a    č. 7/2021

o priebehu skúšania v letnom semestri 2020/2021 a o práci študentov končiacich ročníkov v laboratóriách SjF UNIZA

N a r i a ď u j e m

• realizovať skúšanie výhradne elektronickou formou,
  • vypísanie dostatočného počtu skúšobných termínov (pri zohľadnení nároku študenta na riadny a dva opravné termíny skúšok) a ich zverejnenie najneskôr do 21.05. 2021.

V zmysle Rozhodnutia rektora Žilinskej univerzity v Žiline č. 4/2022 na dodržiavanie preventívnych opatrení na zníženie šírenia koronavírusu a choroby COVID-19 na Žilinskej univerzite v Žiline

p o v o ľ u j e m

• študentom končiacich ročníkov 1. a 2. stupňa štúdia prezenčne vykonať laboratórne merania a simulačné experimenty potrebné pre vypracovanie ich záverečných prác, alebo vykonať riešenia interných grantových projektov v zmysle grantovej súťaže UNIZA za podmienok stanovených v Rozhodnutí rektora č. 4/2022 a len po súhlase príslušného vedúceho katedry.

prof. Dr. Ing. Milan Sága

dekan fakulty