Vyhlásenie grantovej súťaže UNIZA – Výzva č. 2/2022

Rektor Žilinskej univerzity v Žiline vyhlasuje grantovú súťaž UNIZA na podávanie návrhov projektov študentmi UNIZA – výzva č. 2/2022. Grantová súťaž je vyhlásená v súlade so Smernicou č. 180 Grantový systém Žilinskej univerzity v Žiline.

Cieľ grantovej súťaže UNIZA je podpora vedecko-výskumnej činnosti študentov UNIZA.

Kto môže projekt podať:

• študent UNIZA, ktorý je v akademickom roku 2022/2023 zapísaný do 1. ročníka študijného programu 2. stupňa v dennej forme štúdia.

Riešiteľský kolektív:

• zodpovedný riešiteľ: študent UNIZA zapísaný do 1. ročníka študijného programu 2. stupňa v dennej forme štúdia (v AR 2022/2023),
  • ďalší riešitelia: študenti UNIZA zapísaní do 1. ročníka študijného programu 2. stupňa v dennej forme štúdia alebo do 2. alebo 3. ročníka študijného programu 1. stupňa v dennej forme štúdia (v AR 2022/2023),
  • vedúci projektu: ak je zodpovedným riešiteľom projektu študent 2. stupňa, musí mať vedúceho projektu, ktorý je zamestnancom príslušného pracoviska.

Termín na podávanie návrhov projektov: elektronicky i písomne do 30. 10. 2022.

Viac informácií nájdete tu.