Úspešný “Schaeffler Day”: Spolupráca so Strojníckou fakultou UNIZA

Schaeffler Kysuce sa opäť spojilo so Strojníckou fakultou UNIZA na organizáciu 7. ročníka podujatia “Schaeffler Day”. Podujatie, ktoré moderoval známy slovenský moderátor Matej Cifra, známy ako Sajfa, prinieslo zaujímavé témy budúcnosti.

Tento rok sa účastníci mohli tešiť na diskusie o možnostiach kariéry so Schaefflerom, o špeciálnych strojoch a zariadeniach, alebo o elektrifikácii výskumu a vývoja spoločnosti Schaeffler na Kysuciach. Navyše, diskutovalo sa aj o SPS ako odrazovom mostíku ku kariére v spoločnosti Schaeffler.

Študenti mali možnosť vyhrať  vecné ceny, vrátane tabletu, bezdrôtových slúchadiel a reproduktora. Tešíme sa, že naša doktorandka Ing. Veronika Chválniková získala bezdrôtový reproduktor!

Okrem toho, Schaeffler pripravil coffee corner na osvieženie, Schaeffler formulu, kde študenti mohli hrať x-box priamo v škole, virtuálnu realitu a workshop s názvom “Ako uspieť na pohovore”.

Ďakujeme všetkým za skvelý deň plný zaujímavých tém a interaktívnych aktivít!