Skvelé umiestnenie Strojníckej fakulty – UNIZA!

Strojnícka fakulta – Žilinská univerzita, práve zaznamenala ohromný posun v rámci najžiadanejších absolventov na Slovensku! Sme na treťom mieste a to s neskutočným nárastom o 11 priečok oproti  roku 2022! O skvelom úspechu informoval magazín Forbes Slovensko a Profesia. Ako sa uvádza v tlačovej správe k rebríčku, zoznamy najžiadanejších univerzít, fakúlt a odborov zostavili na základe prezretí 18 600 životopisov absolventov firmami v roku 2023!!!

Vyhodnotené boli aj univerzity a vysoké školy. Celkovo sa Žilinská univerzita v Žiline, oproti roku 2022, posunula na úžasné tretie miesto. Životopisy jej absolventov dosiahli skóre 2,42 prezretí.

Viac o tomto úspechu sa dozviete v článku na forbes.sk.

Odkaz na článok: https://www.forbes.sk/najziadanejsi-absolventi-su-informatici-a-strojari-ktore-slovenske-fakulty-maju-najvacsi-uspech-u-firiem/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR1cp15Q7xwmap8IsiWuLU7K8JFPZmMrgnlFGcAuMCruWhAfMBoaDwr8OMA_aem_ARG-lPG0iPgFYLqr4Ut_7T5QE83XD9lofw8N-3Hlu9SfNrBdJpWzUIBg0bIKwBhsL-ujV834nE0ThpKKreq-FqPh